איך לבנות דף נחיתה בוורדפרס

איך לבנות דף נחיתה בוורדפרס

מהו דף נחיתה ולמה כדאי שיהיה לך אחד

דף נחיתה הוא דף אינטרנט עצמאי, שנוצר במיוחד במטרה להניע המרות.במאמר נסביר איך לבנות דף נחיתה, דף נחיתה זה המקום שבו מבקר "נוחת" כאשר הוא לוחץ על קישור ממסע פרסום בדוא"ל, פוסט במדיה חברתית או Google Ad.

לדף נחיתה טוב יהיה מסר ברור ותמציתי התואם למודעה או לקישור שהביאו את המבקר לשם. תהיה לו גם קריאה חזקה לפעולה (CTA), שתגיד למבקר מה אתה רוצה שהוא יעשה הלאה.

דפי נחיתה חיוניים לכל עסק שמחפש להניב המרות, בין אם זה אומר יצירת לידים, ביצוע מכירות או הרשמה. אם אין לך דף נחיתה, אתה מפספס הזדמנות להמיר מבקרים ללקוחות.

מה עושה דף נחיתה טוב

דף נחיתה טוב הוא המפתח להצלחתו של כל עסק מקוון. יש כמה דברים עיקריים שהופכים דף נחיתה טוב. ראשית, הדף צריך להיות מעוצב כך שיהיה נקי וקל לניווט. שנית, הדף צריך להיות מעוצב בצורה ויזואלית וקל לעיניים. שלישית, הדף צריך להיות קל לקריאה והבנה. רביעית, לדף צריכה להיות קריאה ברורה לפעולה. חמישית, הדף צריך להיות ידידותי לניידים. שישית, הדף צריך להיות בעל שיעור המרה גבוה. שביעית, הדף צריך להיבדק באופן קבוע. שמינית, העמוד צריך להתעדכן כל הזמן בתוכן חדש.

איך לבנות דף נחיתה בוורדפרס

מחפשים לבנות דף נחיתה בוורדפרס? דף נחיתה הוא דרך מצוינת לקדם מוצר או שירות, ועם וורדפרס זה קל לביצוע! במאמר זה נראה לך כיצד ליצור דף נחיתה בוורדפרס.

ראשית, תצטרך להתקין ולהפעיל את הפלאגין של דפי נחיתה. לאחר שעשית זאת, תוכל ליצור דף נחיתה חדש על ידי מעבר אל דפים » הוסף חדש באזור הניהול שלך בוורדפרס.

במסך הבא, תצטרך להזין כותרת לדף הנחיתה שלך, כמו גם תוכן מסוים. אתה יכול להשתמש בעורך של אלמנטור כדי להוסיף טקסט, תמונות ואלמנטים אחרים לעמוד שלך.

לאחר שתהיה מרוצה מהתוכן שלך, לחץ על כפתור הפרסום כדי להפעיל את דף הנחיתה שלך.

טיפים לעיצוב דף נחיתה יעיל

1. כשאתה מעצב דף נחיתה, יש כמה דברים חשובים שכדאי לזכור אם אתה רוצה ליצור דף אפקטיבי.

2. ראשית, עליך לוודא שלדף שלך יש מסר ברור ותמציתי שאומר למבקרים למה הם יכולים לצפות מהאתר שלך.

3. אתה גם רוצה לכלול קריאה חזקה לפעולה (CTA) שמעודדת אנשים לעשות את הצעד הבא, בין אם זה הרשמה לניוזלטר שלך או ביצוע רכישה.

4. לבסוף, אל תשכח לעצב את הדף שלך עם מחשבה על משתמשים ניידים – יותר ויותר אנשים ניגשים לאינטרנט מהטלפונים והטאבלטים שלהם, אז אתה רוצה לוודא שדף הנחיתה שלך נראה נהדר בכל המכשירים.

5. זכור את הטיפים הללו ותהיה בדרך לעיצוב דף נחיתה יעיל שממיר!

סיכום

אם אתה מפעיל ועובד עם בניית אתרים בוורדפרס ואלמנטור, במוקדם או במאוחר כנראה תרצה ליצור דף נחיתה. דף נחיתה הוא דף בודד שנועד ללכוד לידים או לבצע מכירות. זה בדרך כלל נבדל משאר האתר שלך, עם עיצוב ייחודי משלו וקריאה לפעולה.

יצירת דף נחיתה בוורדפרס היא פשוטה יחסית, במיוחד אם אתה משתמש בתוסף כמו Beaver Builder או Elementor. במאמר זה, אנו ניתן לך הוראות שלב אחר שלב ליצירת דף נחיתה יעיל בוורדפרס.

מוכנים להתחיל? בוא נלך!